Çağrı Merkezinden Randevu Sistemi

 

Randevu Online platformunu kullanan hastaneler; T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Telefonu ALO 182 MHRS randevu hattı gibi kendilerine özel tahsis edilen bir çağrı hattı üzerinden telefonla randevu verebilirler.

 

Randevu Online olarak hastane çağrı merkezlerinin hizmet seviyelerini yükseltmek, asistan kaynaklı randevu hatalarını azaltmak ve yeni poliklinik/bölüm açılması durumunda doğru yönlendirme yapılabilmesi için ses ile komut teknolojisi kullanıyoruz.

 

Günlük hayatta özellikle internette arama yapmak başta olmak üzere birçok alanda sesli dijital asistanlar sıklıkla kullanılmaya başlanıyor. 2020 yılında dünyada yapılan internet aramalarının yarısının sesli arama olacağı tahmin ediliyor. Randevu Online olarak bu kullanıcı eğilimini doğrultusunda çağrı merkezi üzerinden randevu sistemine akıllı sesli komut teknolojisini entegre ettik.

 

Sesli komut sistemi sayesinde hastalar hangi bölüm ya da poliklinik'ten randevu almaları gerektiğini bilemedikleri durumlarda hangi şikayet ya da rahatsızlığı yaşadıklarını söylemeleri ilgili bölümden randevu almaları için yeterli olmaktadır.

 

Çağrı Merkezinden Randevu Sistemi Ekran Görüntüleri