Hastaneler için OmniChannel Randevu Platformu

Randevu Online, Hastane ve Sağlık Kuruluşlarına Özel Yeni Nesil OmniChannel Randevu Platformudur.

Başta hastaneler ve sağlık kuruluşları olmak üzere randevu veya rezervasyon ile çalışan özel işletmeler için müşteri odaklı yaklaşımı ön planda tutarak, çağımızın son yapay zeka ve chatbot teknolojilerinin de entegre ederek ortaya çıkardık.

Randevu Online platformu sayesinde hastaneler web sitelerinden e-randevu, WhatsApp LiveChat ve ChatBot, Çağrı Merkezi olmak üzere 3 kanaldan rezervasyon alabilmeleri ve yönetmeleri mümkündür. Böylece randevu alan hastalar tüm kanallarda aynı deneyimi yaşamaktadırlar.

Randevu Online yazılım geliştirme ekibi ve iş ortakları %100 Türk sermayesiyle kurulmuştur.

Örnek Hastane Uygulama Yönergesi
  • 1. Örnek Hastane randevu sistemimize girin,
  • 2. Hastalık veya şikayetinizle arama yapın,
  • 3. Kliniğinizi ve Doktorunuzu belirleyin,
  • 4. Randevu tarih ve saatini belirleyerek, kimlik bilgilerinizle randevunuzu alın,
  • 5. Randevu info mesajlarınızı kontrol edin,
  • 6. Randevunuzu iptal ettirmeyi deneyin.

 

Önümüzdeki 10 yıl içinde müşteri hizmetleri alanında kaliteyi daha yüksek standarlara çekmek amacıyla daha çok kişiselleştirmeye önem verilecek. Bu doğrultuda online randevu, whatsapp ve chatbot ile canlı randevu ve çağrı merkezinden telefonla randevu sistemlerinde yapay zeka ile desteklenen teknolojiler kullanılacak. İşte Randevu Online olarak geleceğin bu trendini bugünden yakalıyor ve hastanelerin kullanımına sunuyoruz.

Randevu sistemi ve hastane bilgi yönetimi yazılımları üreten firmalardan farklı iş ve ücretlendirme modeliyle hizmet veriyoruz.

Bizi piyasada farklı kılan özelliklerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Uzmanlar tarafından yapılan tahminlere göre 2020 yılı itibariyle internette yapılan online aramaların %50'si sesli komut ile gerçekleştirilecek. Bu eğilimi öngören Randevu Online yazılım geliştirme ekibi, online randevu alma ve telefonla çağrı merkezinden randevu alma süreçlerine sesli komut teknolojisini entegre ederek kullanıma açtı. Böylece hastanelerden randevu almak isteyen hastalar yazarak ya da tuşlama yaparak değil, şikayetlerini sesli olarak bildirerek istedikleri bölüm ya da poliklinikten randevu alabilecekler.

Randevu Online Bileşenleri

BİZ SİZİ ARAYALIM

Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için biz sizi arayalım telefonda görüşelim.