İşletme ve Kurumlara Özel OmniChannel Randevu Platformu

Randevu Online, işletme ve kurumlara özel Yeni Nesil OmniChannel Randevu Platformudur.

Başta hastaneler ve sağlık kuruluşları olmak üzere randevu veya rezervasyon ile çalışan özel işletmeler için müşteri odaklı yaklaşımı ön planda tutarak, çağımızın son yapay zeka ve chatbot teknolojilerinin de entegre ederek ortaya çıkardık.

 

Randevu Online platformu sayesinde hastaneler web sitelerinden e-randevu, WhatsApp LiveChat ve ChatBot, Çağrı Merkezi olmak üzere 3 kanaldan rezervasyon alabilmeleri ve yönetmeleri mümkündür. Böylece randevu alan hastalar tüm kanallarda aynı deneyimi yaşamaktadırlar.

Randevu Online yazılım geliştirme ekibi ve iş ortakları %100 Türk sermayesiyle kurulmuştur.

Önümüzdeki 10 yıl içinde müşteri hizmetleri alanında kaliteyi daha yüksek standarlara çekmek amacıyla daha çok kişiselleştirmeye önem verilecek. Bu doğrultuda online randevu, whatsapp ve chatbot ile canlı randevu ve çağrı merkezinden telefonla randevu sistemlerinde yapay zeka ile desteklenen teknolojiler kullanılacak. İşte Randevu Online olarak geleceğin bu trendini bugünden yakalıyarak işletme ve kurumların kullanımına sunuyoruz.

Randevu sistemi ve hastane bilgi yönetimi yazılımları üreten firmalardan farklı iş ve ücretlendirme modeliyle hizmet veriyoruz.

Bizi piyasada farklı kılan özelliklerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Uzmanlar tarafından yapılan tahminlere göre 2020 yılı itibariyle internette yapılan online aramaların %50'si sesli komut ile gerçekleştirilecek. Bu eğilimi öngören Randevu Online yazılım geliştirme ekibi, online randevu alma ve telefonla çağrı merkezinden randevu alma süreçlerine sesli komut teknolojisini entegre ederek kullanıma açtı.

Sesli komut teknolojisinin hastanelere sağladığı katmadeğeri öğrenmek için tıklayınız.

Randevu Online Bileşenleri

BİZ SİZİ ARAYALIM

Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için biz sizi arayalım telefonda görüşelim.